Neler yeni

TheArk54 Oyun Ici Sistemler l Files l UYGUN FIYAT

TheArk54

Level 2
Üye
Merhaba*Arkadaslar Ben*BATUHAN;
Sizlere Ne Zaman Bu İşi Yapmaya Başladığımı ve Neler Yapabildigimi Kisa ve Öz Bir Şekilde Anlatacagim.
2011 Yilindan Bu Yana Özel Olarak Belirli Müşterilerime Filesler ve Sistemler Hazirlayip Satmaktayim.Ve Artik Foruma Ozel Filesim Ile Karsiniza Cok Yakin Zamanda Gelicem.
E Peki Fileslerin Varda Neden Satisa Sunmuyorsun Diyebilirsiniz.
Satisa Sunmama Sebebim*Foruma Ozel Fileslerimin Test Asamasinda Olmasidir.
Filesler Test Asamasinin Ardindan Forumda Satisa Sunulacaktir.
Foruma Ozel Fileslerimizde AutoPack , Hile Korumasi , Admin Yonetim Paneli Ve Daha Pekçok Islem Files Aliminda Hediyedir.
Fileslerimiz Kesinlikle Bugsuz , Aciksizdir.
Fileslerimizin Game Surumu 40K'dir.
Sistemlerimin Ve Fileslerimin Her Zaman Arkasindayim.Herhangi Bir Sorunda Bana Ulasabilirsiniz.Eger Sorun Sizin Eklediginiz Sistem Yuzunden Ise Kesinlikle Destek Vermeyecegimi Belirtirim.
Bulundurdugum Sistemler Fazla Oldugu Icin Islemler Kismina Yazmadim Detayli Bilgileri skype Adresimden Alabilirsiniz.
Sistemlerin Çeyreğinin Linki; METIN2 SADECE CEYREGI

Kisacasi Yapabildigim Islemler;
-Metin2 Foruma Özel Filesler
-Metin2 Özel Kodlama Filesler
-Metin2 Kisi Istegi Uzerine Kisiye Ozel Files
-AutoPack Kisiye Özel
-7x,4x vb Hile Korumasi
-Sistemsel Destek
-Oyun Ici Destek
-Graphic Tasarim
-3D Tasarim
-Sistemler Eklenir,Baska Sistemler Sökülür(Levelli Pet Sistemi,Scaceli Kusak Sistemi ve Daha*Pekcok Sistemler)
-Sifirdan Quest , Lua Yazma(+2500 Mevcut)
-Metin2 Yonetim Paneli(Filesin Yanindada Verilir)
-Oyun Ici Hatalari Fixleme
-Sifirdan Map Hazirlanir(Hazir Maplarda Bulunmaktadir)
-Sifirdan Canavar,Item Tasarlama
VE DAHA FAZLASI SKYPE.

Sistem Ekleme Prensibim : Sistemleri Eklemeden Once Filesi Kontrol Etmekteyim.Kontrol Sonucunda Istediginiz Sistem Herhangi Bir Sistem ile Cakisirsa veya Filese Ilerleyen Zamanlarda Zarar Vericek Ise Satin Alma Islemi Iptal Edilir ve*Baska Sisteme Yonelinir.

Teslimat Süresi : En Gec 24 Saat Icerisinde*Teslim Edilir.

Ucretlendirme : Ucretlendirme Sistemler*ve Filesler Arasinda Degisiklikler Gostermektedir. Detayli Bilgileri Skype Adresim Uzerinden Ogrenebilirsiniz.

SADECE CIDDI ALICILAR ILETISIME GECEBILIRSE IYI OLUR IYI FORUMLAR.