Neler yeni

[ŞİKAYET TARZI] FORUM CANLANMASI ADINA - ÜCRETSİZ SINIRSIZ HOST KAMPANYASI PS ÖZEL

SWINDLER

SW!NDL3Я
Site Yetkilisi
Süper Moderator
Web sitesi
www.oyunsunucunuz.com
FORUMU CANLANDIRMAK ADINA BİR ETKİNLİK vb. ŞEYLER YAPMAMIZ GEREKTİĞİ DÜŞÜNCESİNİ SAVUNUYORUM DİĞER FORUMLARDAN BİR FARKI OLMASI VE HERHANGİ BİR OYUN ÜZERİNDE VEYAHUT BİR BAŞKA ŞEY ÜZERİNDE BİR ETKİNLİK YAPMAMIZ VE FORUMU CANLANDIRMAMIZ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM FORUMDA ÜST DÜZEY BİR SESSİZLİK SÖZ KONUSU VE BUNDAN RAHATSIZ OLMAKTAYIM BİR KONU PAYLAŞIYORUM HİÇBİR ETKİLEŞİM OLMUYOR KİMSE GÖRMEYECEKSE NE DİYE KONU AÇALIM DİYE DÜŞÜNMÜYOR DEĞİLİM BUNUN ÜZERİNE BİR ETKİNLİK YAPMAMIZ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM BEN ETKİNLİĞE ADIMI KOYARAK SADECE PVPSEMTİ ÜYELERİNE ÖZEL SINIRSIZ HOSTİNG SAĞLAYICILIĞI YAPMAKTAN GURUR DUYARIM WWW.OYUNSUNUCUNUZ.COM TİCKET ATAN PVPSEMTİ ÜYELERİNE ÜCRETSİZ SINIRSIZ HOSTİNG TAHSİL EDİLECEKTİR... (SİZLERDE BUNLAR GİBİ ETKİNLİK YAPARSANIZ FORUM CANLANACAKTIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

atacan1381

Level 13
Üye
Yakında kuracağım internet hizmetleri şirketimde bu tür etkinlikler yapacağım lakin her üyeye Hosting vermen mantıksız örneğin 100 mesaj üstü aktif kişilere dağıtman daha mantıklı SWINDLER @SWINDLER

K. Sahibi
K.Sahibi
SWINDLER

SWINDLER

SW!NDL3Я
Site Yetkilisi
Süper Moderator
Web sitesi
www.oyunsunucunuz.com
Yakında kuracağım internet hizmetleri şirketimde bu tür etkinlikler yapacağım lakin her üyeye Hosting vermen mantıksız örneğin 100 mesaj üstü aktif kişilere dağıtman daha mantıklı SWINDLER @SWINDLER
Hiç etkileşim olmadıki bu konuyada zaten :)