Neler yeni

SiberDizayn,Nasıl Bilirsiniz ?

NaimSazak

NaimSazak
Site Yetkilisi
Co Admin
Şimdi nasıl desem ilk başta kendimi önerebilirim tabiki bir çok bilişimide önerebilirim ama güvenip güvenmemek kişiye kalmış bir şey bir çok firma var verimli yararını görende var zararını görende ben sana tavsiyem. milletin sözüyle değil kendi gözünle süzerek seç :)
Tabiki dediğim gibi mt2 server falan almayı düşünüyorsan yardımcı olabilirim
mesaj olarak iletişim adreslerimi iletim...

hackerservan

#O Bir lSMlServanl
Üye
Pek Bir Bilgim Yok Sadece 1-2 Alış Veriş Ettim Hizmet & Güvenilirlik %100 Ancak Filesleri Pek Hoş Değil Yinede Senin Tercihin.

berkantygtsl

Level 11
Üye
Kardeşim öncelikle firma kesinlikle güvenilir mt2 alışverişlerini oradan yapıyorum hic bir sıkıntın çıkmaz destekleri sağlamdır. fakat filesleri uygun degıl normal sartlar altında acıklar var hatalar mevcut işe yaramaz filesler.

İyi Forumlar Dilerim...

K. Sahibi
K.Sahibi
cetinbey

cetinbey

Level 26
Üye
Web sitesi
www.tinamt2.com
Şimdi nasıl desem ilk başta kendimi önerebilirim tabiki bir çok bilişimide önerebilirim ama güvenip güvenmemek kişiye kalmış bir şey bir çok firma var verimli yararını görende var zararını görende ben sana tavsiyem. milletin sözüyle değil kendi gözünle süzerek seç :)
Tabiki dediğim gibi mt2 server falan almayı düşünüyorsan yardımcı olabilirim
mesaj olarak iletişim adreslerimi iletim...
Tabi hallederiz :)

Pek Bir Bilgim Yok Sadece 1-2 Alış Veriş Ettim Hizmet & Güvenilirlik %100 Ancak Filesleri Pek Hoş Değil Yinede Senin Tercihin.
Aynen dediğin gibi :)

Kardeşim öncelikle firma kesinlikle güvenilir mt2 alışverişlerini oradan yapıyorum hic bir sıkıntın çıkmaz destekleri sağlamdır. fakat filesleri uygun degıl normal sartlar altında acıklar var hatalar mevcut işe yaramaz filesler.

İyi Forumlar Dilerim...
Teşekkürler aynen çok alışveriş yaptım amacım forumdaki üyelerin fikirleri görüşleri..

Fileslarda çok sıkıntı yaşamıştım,diğer hizmetlerinde sıkıntı çıkarmadılar :)