Neler yeni

İnternetten Para Kazanmak İsteyenler Buraya

Shooter

Level 10
Üye
28 May 2015
112
8
0
Merhaba arkadaşlar
Bugün sizlere metin2 pvpler ailesi olarak internetten para kazanmak için bir yol sunacağız. Link en altta mevcuttur. Bu sistem ile günde belli aralıklar ile 3-4 saatte bir 10 dakika telefondan veya bilgisayardan giriş yaparak para kazanabilirsiniz. Sistemde tavuk,yumurta,akçe ve TL vardır. Tavuklar saatte belli sayıda yumurta üretir. Her tavuğun belli üretim kapasitesi vardır ve tavukların bir süresi yoktur. Üretilen pazar kısmından satarak akçe ve TL kazanıyorsunuz. Kazandığınız akçeler ile tavuk ve ödeme puanı satın alabilirsiniz. Ödeme puanı ne diye merak edenler birazdan oda geliyor. Kazandığınız akçeler ile depo kısmından deponuzu genişletebilirsiniz. Bu sayede daha fazla yumurta depolayabilir ve daha fazla akçe ve TL kazanabilirsiniz. Mesela benim depom 20000 kapasitede şu an ve daha da artıyor. Bu arada ödeme alt limiti 10 TL dir. 10 TL olduğu zaman çekebilirsiniz. Merak edenler için ödeme puanı nedir ona gecelim artık. Ödeme puanı 10 TL ise 10 TL, 20 TL ise 20 TL çekebilirsiniz. Yani ödeme puanı olmadan para çekemiyorsunuz. Ama korkmayın ödeme puanı akçe ile satın alınabiliyor. Bu arada tavuk alırken ve depo yükseltirken de ödeme puanı artıyor. Daha kolay yöntemi ise referans kasarak ödeme puanını artırabilirsiniz. Şimdi gelelim oyunu nasıl oynayacağınıza oyuna ilk başladığınızda 1500 akçe veriyor ve tavuk almanız gerekiyor ama sakın pamuk almayın bonus kasarak 1600 akçe yapınız. 5 dk içinde 1600 akçe yapabilirsiniz. 1600 akçeye kızarık alın. Ne demek istediğimi pazar kısmına girince daha iyi anlayacaksınız. Ben ilk pamuk alarak hata yaptığımın farkına vardım bu yüzden siz bu hatayı yapmayın. Bu arada bonus sistemini anlatmayı unutmuşum bunuda hemen anlatayım. Oyunda menüden kümese girip bonus için tıkla gelicek karşınıza oradan doğrulama kodu girip bonus yumurta kazanibilirsiniz. Ve yumurtayı satıp akçe kazanabilirsiniz. Sisteminiz bu şekilde üye olup hemen başlayın derim. Link aşağıda mevcuttur. Bu arada facebook profil linkimide vereceğim sorularınızı sorabilirsiniz. Metin2 pvpler ailesi olarak internetten para kazanmak adlı yazımızı sizlere sunduk. Güzel kazançlar dileği ile kendiniza iyi bakın.
Oyun linki için tıklayın.
Facebook linki için tıklayın.