Neler yeni

Alansoft.NET - Alanında Tek ! - 2 Öde 3 Al - Kaliteli Sunucular, 7/24 Teknik Destek

alansoft

Level 1
Üye

Alansoft.NET - Özel Duyuru

Değerli ziyaretçilerimiz, 'xx' firması ile ticaret yaparak mağduriyet yaşadıysanız, beklediğiniz hizmeti alamayıp memnuniyetsiz kaldıysanız, dolandırıldıysanız ve elinizde tüm kanıtlar (ticket görüntüleri, dekont vb) var ise, sitemiz üzerinde size belirtilen tüm paketlerden %25 indirim ile yararlanacaksınız.

Detaylar sitemizde.

Liste toplam 15 kişiye ulaşınca çekiliş yapılıp sonuç video kaydı ile yayınlanacaktır! Bu listede yalnızca 120TL üzeri alışveriş yapıp Tablet Çekilişine katılmaya hak kazananlar bulunmaktadır.

Liste toplam 10 kişiye ulaşınca çekiliş yapılıp sonuç video kaydı ile yayınlanacaktır! Bu listede yalnızca 150TL üzeri alışveriş yapıp Tablet Çekilişine katılmaya hak kazananlar bulunmaktadır.

Olumlu, olumsuz düşüncelerini bizlerle paylaşan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

[/B][/B]
Yaşadığımız bazı nedenlerden dolayı sunucu değiştirmek zorunda kaldık ve yeni sunucumuz alansoft oldu. Kendilerine ilgileri alakaları ve saygıları için çok teşekkür ederim. Gerçekten hizmet kalitesi çok üst düzeyde almak isteyen arkadaşara duyurulur. Çekinceleri olan olursa da elimden geldiği kadar yanıtlamaya çalışırım.
İyi satışlar alansoft, umarız uzun yıllar birlikteyiz artık
ilk olarak şunu söylemek isterim herşey ekip işi takımını kur Golünü At derler ya tamyerinde bir çağrışım bukadar lezzetli bir kadro ben görmedim arkadaş!! canlı destekleri olsun müthiş hele samet bey çok beyfendi adam gibi adam karakteri olsun kişiliği olsun abi olarak görüyorum bi kardeş gibi samimiyeti apayrı bidefa hızlı teslimat başarılı çalışma ve zaman zaman müşterilerine yaptığı güzel jestler unutmadım!! +5gün serverımın süresini uzattığın için teşekkürler alansoft teşekkürler samet bey uzun yıllar çalışmak dileğiyle
alansoft gerçekten çok başarılı bir alt yapıya sahipsiniz!!! Yarın SIRADANM2nin açılışını yapıcaz arkadaşlar gece şuan 03:00 müşteri memnuniyetini düşünürken hiç uyumuyormu bu adamlar diye düşünmeden edemiyorum satın aldığım filesim güncellendi filesimde yapılması gereken ufak dokunuşlar vardı açılışa yetişmesi lazımdı Tayfun bey BOMBA GİBİ İSTERSENİZ YETİŞTİRELİM SERVERINIZI YARINA HAZIRLAYALIM DEDİ HİÇ UMMUYORDUM + İLK ETAPTA UFACIK BİR TARTIŞMA YAŞAMAMIŞTIK ARADAN 1SAAT GEÇTİ +5 GÜN SERVERİN SÜRESİNİ UZATARAK ÇOK YERİNDE BİR JEST YAPTILAR GERÇEKTEN MÜŞTERİYİ ÇÖZMÜŞLER MÜŞTERİNİN DİLİNDEN ÇOK İYİ ANLIYORLAR FİRMA ARAYAN HERKESE HERKESE TAVSİYE EDERİM GÖZLERİNİ KAPASIN ARKASINI DÖNSÜN İÇİ RAHAT OLSUN SERVER ALACAK ARKADAŞLARIN ÇOK MEMNUNUM UMARIM UZUN YILLAR BİRLİKTE ÇALIŞIRIZ SİZİNLE BAŞARILAR ALANSOFT!!
Kendinleriyle dün sunucu siparişi için konuştum ve güzel bir zaman sürecinde sunucumuz teslim edildi. Ancak sitemiz ve panelimiz verilmemişti ki saat 21:30 civarıydı ki bu gayet normal. Ne zaman alacağımızı sorduğumuzda ise yarın en geç 5 diye konuştuk ve anlaştık ama arkadaşlar sağolsunlar gece 01:30 gibi onun teslimini de gerçekleştirdi. İlgi alaka gerçekten güzel istediğiniz zaman ellerinden geldiğince yardımcı oluyorlar. İlerleyen zamanlarda bir sorun yaşamaz isek devam edeceğiz. Kendilerine başarılar diliyoruz ve sunucu almak isteyen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum.
Gerçekten çok ilgili çalışanları 7/24 destek her konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar güzel açıksız sorunsuz files leri alacak arkadaşlara tavsiye ederim. Teşekkürler alansoft
Öncelikle Tayfun Bey e çok teşkkürler ediyorm.aylardır bilişimcilerle uğraşıyoduk,taaaki size denk gelene kadar.Gönül rahtlığıyla alansoft u tercih edebilirsiniz.karşılıklı konuşma içerisindeyken sw yi aldıktan öncede sonra da abi kardeş gibi bi his veriyosunuz.üstün kalite dev kadro diye buna denir.Başka ne diyebilirimki.İnşAllah başarılarınız devam eder uzun süre beraberiz.
Burdan Tayfun Bey'e Çok Teşekkür Ederim

Firmadan sunucu aldım. Gayet kibar ve uslublular hizmetlerinide çok iyi yapıyorlar.

Teşekkürler
Gerçekten çok cana yakın arkadaşlar çalışıyor. Özellikle Tayfun bey saat kac olursa olsun yardım etmekten hiç kacinmiyor. Bugun Yılbaşı 1 paket satın aldim suan saat 00.30 ve serveri elime ulaştırmak için uğraşıyorlar. Hepsinin ellerine sağlık
Fileslerin sağlamlığından teknik destek in sabırlılığından ve güler yüzlülüğünden ziyade sunucuları çok çok sağlam korumalı filesleri sağlam korumalı gelde böyle firmayla çalışma iyiki sizle çalışıyoruz Alansoft
Gerçekten Söylendiği gibi alanında TEK !
cidden güzel bir bilişim özellikle Tayfun abi olsun Ömer abi olsun çok fazla destek alıyorsunuz hızlı teslimat güzel files aradığınız herşey burda piysadaki boş dolandırıcılara benzemezler öneririm
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki piyasa şuan bu haldeyken güvenilir bir bilişim şirketi bulmak gerçekten güç. 2 gece boyunca adam akıllı bir bilişimci bulmaya çalıştım, her siteye ve her şikayet forumlarını gezdim sonuç olarak şuan Tayfun bey ve ekibi ile çalışıyorum. Alansoft Bilişim bana sorarsanız da alanında tek
Gece yarısında bile telefonuyla sorunumu çözdüğünün altını çizmek isterim.
Teşekkürler Tayfun bey, Teşekkürler Alansoft!
Serveri daha almadan ve ücret ödemeden test server veren Tayfun Bey' teşekkür ederim.
Bilindik başka bir hostingin ilgisizliği sonrasında Alansoft.NET ilaç gibi geldi!
Yetkili Tayfun Bey harikalar yaratıyor. Satış öncesinden kurulumum tamamlanıp her şey hazır olana kadar durmaksızın benimle ilgilendi. Müşteri memnuniyetine çok önem veren bir firma olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.
Eğer kararsız iseniz Alansoft.NET gerek hızlı teslimi ve işlemleri gerekse ilgi ve alakasıyla sizi çok memnun edecektir.
Her şeyiyle dört dörtlük bir firma ;)
İşini Ciddiye Alan Tek Bilişimdir Alansoft İyiki Varsın Tayfun Ustaa :)
Tarih 09.04.2017 saat 00.10 da ödemeyi yaptım saat 02.26 hala ilgileniyor Tayfun Bey sağolsun.Diğer firmalara gittim ilk baş çoğusu 7/24 canlı yardım yazmış hepsi çevrimdışı.Sırf bu yüzden tercihimiz ve geleceğimiz AlanSoft.
Hizmetin Kralı alansoftta. Bıkmadan usanmadan sabahın 5 ine kadar teknik destek veren Benimle uğraşan Tayfun reis'e selamlarr :)
Gerçekten Harika Bir Firmasınız Teşekkür Ederim Özellikle Tayfun 'Bey Çok SağoLun Teknik Destekleriniz İçin TAVSİYE EDİYORUM !
Bugüne Kadar Gördügüm En iyi Hosting Oyun Sunucu firması Fazlasıyla İlgililer Tek Tavsiyem alansoft
Aylardır güvenilir bilişim arardım, bu devirde kime güvenirsin ki ? Babana bile güvenmiceksin dimi ? rasgele tıkladım alansoft sayfasına , inceledim paketleri, filesleri uygun gördüm , satın aldım ve herşey şimdi başladı :) , iyikide almışım burdan tayfun hocama çok teşekkür ederim hem oyunda olsun, hem normel sohbetde saygı çerçevesinde muhabbet ederiz, gerçekden işini hakkıyla veren tek firmadır, böyle firma gerçekden içten söylüyorum çok zor bulunur, alıcak arkadaşlar şüphe bile etmesin :)
bu firma varken metin2 sunucu kiralayacaksınız,diğer firmalar bir alternatif bile DEĞİLDİR.files'larında şu ana kadar hiçbi sıkıntıyla karşılaşmadım zamanınızı bugları çözmekle değil oyunu editlemekle geçirebilirsiniz.işlerinde gerçtekten ciddiler destek isteklerinizi karşılıyorlar seviyesiz cevaplar tehditler duymazsınız.Tayfun bey'e çok teşekkürler.
arkadaşlar ben dün aldım sizinde burdan almanızı şiddetle tavsiye ediyorum sıkılmadan bıkmadan usanmadan
cevap veriyorlar yardımcı oluyorlar işlerini gerçekten çok seviyorlar
Tayfun beye selam :)
alansoft ekibine çok teşekkür ediyorum çok güzel ilgi alaka ÖZELLİKLE TAYFUN ABİİ ÇOK İLGİLENDİ SAOLSUN 3 AYLIK METİN2 SUNUCUSU ALDIM HİÇBİR PRÜZ YOK ALANSOFT AİLESİNE ÇOK TEŞŞEKÜR EDİYORUMM TAYFUN ABİ SEVİLİYOSUN ABİİİİ :)))))))))))))))
İşlerinde gerçekten iyiler.Tayfun Bey ve ekibine başarılar diliyorum :)
Kullandığım kadarıyla tamamen sorunsuz files ve aşırı ilgili çalışanlarıyla tamamen tercih edilmesi gereken tek firma diyebilirim buradan tayfun beye de ilgisi için tekrardan teşekkür ediyorum.
Ek olarak bugün durduk yere skypeden Herhangi bir sorun bir ihtiyacınız varmı diye sormaları beni gayet mutlu etti :) Teşekkür ederim tayfun hocam.
Birşey yazmaya gerek yok kanıtları bırakıyorum onlar konuşsun. Ama uzun sözün kısası. Alanında iyi bir bilişim mi arıyorsunuz? Ve cidden içten davranılmasını bir dediğinizin iki olmamasını istiyorsanız. Düşünme direk al. Hatta vakit bile kaybetme. Toplamda 8 Aydan beri olanlarla çalışıyorum. Sıkıntım sıfır. Tayfun, Velihan, Ömer hepsi kral. Canınız sıkıldığında sohbet bile edersiniz. Bilişimden çok daha fazla. Şiddetle öneriyorum.
Tayfun abim on numara adamdır herkez burdan alsın... arkadaslar cok güvenilir.
kampanyalı paketten 1 adet almış bulunmaktayım şimdiden teşekkürler çok ilgililer
Arkadaşlar Biz yeni tanıştık tayfun beyle gerçekten ilgili bi firma yazdığım anda cevap veriyor sunucu su olsun files i olsun işinin ehli derlerya öyle bir firma en azından aradığınızda cevap veren ulaşmak istediğinizde ulaşabiliyorsunuz herşey para deil sundukları hizmet ve saygıyı ben hiç bi firmada görmedim ben kendim işletme sahibiyim böyle bi anlayış yok yani bilmiyorum demeniz yeterli detaylı anlatım ile bilgi veriyor size
Bu arada yeni files ve kampanya çok iyiymiş. Haftaya yeni kampanyanızın bir paketini satın alacağım. Kaliteli hizmetiniz için teşekkürler Alansoft ailesi! <3
arkadaşlar gözünüz arkada kalmıcak bir bilişim bu blişim candır can can ! ! !
sunucu ve filesleri harika saldırı v.s sıkıntısı sıfır !
Merhaba sayın TURKMMO sakinleri bakın yalan yok abi reklam felan yapmıyorum acayip kaliteli gerek müşteri hizmletleri olsun gerek server files seçenekleri olsun sunucu kiralamak için bire bir beyler&bayanlar ;
" Müşterilerin dikkatine sunucu&hosting ayağınıza geldi
Web hizmetleri, Programlama, Tasarım, Site kenarına , Sunucu düzenine ayar çekilir 1 saatte yapılır hemen teslim edilir."
diyorum ve noktayı koyuyuyorum !
Arkadaşlar Biz Beraber Çalımaya Başladık..Öyle ilgi saygılı Hoş görüAnne BabaGibiFilesler sorunsuz Sıkıntısız..Şiddetle Tavsiye ediyorum.. :):)
Turkmmo Flood Engelleme
Kesinlikle Tavsiyemizdir Plasio Ailesi Olarak (Alansoft) Türkiyenin en iyi Bilişim Sunucu Adayı Olmalı bizce
Sonuna Kadar sizinleyiz Tayfun Hocam Ömer Hocam

Turkmmo Flood Engelleme
Seni Seviyoruz TAYFUN Hocam Adam Gibi Adam
Çok ilgili bir firma buradan alışveriş yaptığım için çok mutluyum :)
Gerçekten çok ilgililer saat 3 ten 4 e kadar sorunumla sıkıntımla uğraştılar bu işe yeni giriyorsanız bile çok yardımcılar herkese tavsiye ediyorum
10 numara 5 yıldızsınız ilginiz bu şekilde devam ettiği sürece sonuna kadar sizinle olacagım Hayırlı Satıslar...
Alanında TEK Gönüllerin Bilişimi :)
Siddetle herkeze öneririm cok kaliteli ve hızlı güvenilir satın amadan önceki ilgi satın aldıktan sonra da devam etmesi ayrı bi mutlu eti iyi calışmalar bol satışlar
Kesinlikle tereddüt etmeden sunucu alacağınız bir bilişimdir. Soruları olan arkadaşlar varsa serverimi bu akşama doğru alacağım isteyen ulaşabilir. Skype destek adresinden Tayfun Bey'e burdan çok selamlar. Gerek bilgi verme açısından, gerek konuşma tarzlarıyla bu işte gerçekten 1 numaralar. Dedikleri gibi başarılılar,hızlılar,üreticiler, insan ayırt etmeksizin samimi bir şekilde hem sizinle hemde serverinizle ilgileniyorlar. Bütün çalışanlarını tebrik ediyorum böylesine bir ekip kurmak gerçekten başarılı. İlgilenen herkese tekrar çok teşekkürler emeği geçenlerede.
Sloganları gibi alanında tek firmadır bana göre.Hızlı,ilgili,müşteri memnuniyeti ön planda.Sunucu kiralamak isteyen dostlara gözüm kapalı öneririm.

Beni turkmmoda bilen çoktur 2014 den beri server kurup yönetirim. Firmaya ve filese güvenebilirsiniz
Merhabalar, daha önce bu yorumu atmıştım. Şimdi farklı birşeyler daha demek istiyorum bu firma hakkında.

Yaklaşık 4 yıldır bu işin içindeyim. Çalışmadığım firma kalmadı. Son çalıştığım firmada filesime yaptığım özellikler çalındığından dolayı artık firmalara çekinerek yaklaşıyordum.

Alansoft'a da yaklaşmam böyle oldu. Öncelikle Alansoft hakkında şunları diyebilirim.

Canlı destekte Ömer Bey var gerçekten çok ilgili ve arkadaş canlısı. Her konuda yardımcı oluyor.
Skype te ise Tayfun Bey'in kendisi ile konuştum oda gayet arkadaş canlısı ve çok ilgili.

Test server istedim, müşterileri olmadığım halde kırmayıp yeni bir test server kurdular.

Oda yetmedi GM'lik verdiler test serverde ve oda yetmedi Navicat admin ve password bilgilerini verdiler.

Test serverde herşeyi denememe müsade ettiler. Sağolsunlar.

Ve bende ne kadar doğru bir firma ile çalışacağımı anladım serverimin sparişini az önce verdim.

Alansoft'a burdan tekrar teşekkür ediyortum bu ilgileri için.
Arkdaşlar Alansoft suana kadar gordugum en iyi bilişim nerdeyse Tayfun bey sizede cok cok tesekkür edıyorum
ALANSOFT TAVSİYE EDİYORUM
inanılmaz bir şirket teslim alındı canlı destek olsun destek olsun yardım olsun herşeyde kalite tamamen kalite kokan bir şirket teşşekkür ederim yardımları için hizmet alındı ve kullanılıyor

''kalite tesadüf deyildir''
Sloganları gibi alanında tek firmadır bana göre.Hızlı,ilgili,müşteri memnuniyeti ön planda.Sunucu kiralamak isteyen dostlara gözüm kapalı öneririm.
Alanında TEK Gönüllerin Bilişimi
Kesinlikle tereddüt etmeden sunucu alacağınız bir bilişimdir. Soruları olan arkadaşlar varsa serverimi bu akşama doğru alacağım isteyen ulaşabilir. Skype destek adresinden Tayfun Bey'e burdan çok selamlar. Gerek bilgi verme açısından, gerek konuşma tarzlarıyla bu işte gerçekten 1 numaralar. Dedikleri gibi başarılılar,hızlılar,üreticiler, insan ayırt etmeksizin samimi bir şekilde hem sizinle hemde serverinizle ilgileniyorlar. Bütün çalışanlarını tebrik ediyorum böylesine bir ekip kurmak gerçekten başarılı. İlgilenen herkese tekrar çok teşekkürler emeği geçenlerede.

Yaşadığımız bazı nedenlerden dolayı sunucu değiştirmek zorunda kaldık ve yeni sunucumuz alansoft oldu. Kendilerine ilgileri alakaları ve saygıları için çok teşekkür ederim. Gerçekten hizmet kalitesi çok üst düzeyde almak isteyen arkadaşara duyurulur. Çekinceleri olan olursa da elimden geldiği kadar yanıtlamaya çalışırım.

ilk olarak şunu söylemek isterim herşey ekip işi takımını kur Golünü At derler ya tamyerinde bir çağrışım bukadar lezzetli bir kadro ben görmedim arkadaş!! canlı destekleri olsun müthiş hele samet bey çok beyfendi adam gibi adam karakteri olsun kişiliği olsun abi olarak görüyorum bi kardeş gibi samimiyeti apayrı bidefa hızlı teslimat başarılı çalışma ve zaman zaman müşterilerine yaptığı güzel jestler unutmadım!! +5gün serverımın süresini uzattığın için teşekkürler alansoft teşekkürler samet bey uzun yıllar çalışmak dileğiyle

alansoft gerçekten çok başarılı bir alt yapıya sahipsiniz!!! Yarın SIRADANM2nin açılışını yapıcaz arkadaşlar gece şuan 03:00 müşteri memnuniyetini düşünürken hiç uyumuyormu bu adamlar diye düşünmeden edemiyorum satın aldığım filesim güncellendi filesimde yapılması gereken ufak dokunuşlar vardı açılışa yetişmesi lazımdı Tayfun bey BOMBA GİBİ İSTERSENİZ YETİŞTİRELİM SERVERINIZI YARINA HAZIRLAYALIM DEDİ HİÇ UMMUYORDUM + İLK ETAPTA UFACIK BİR TARTIŞMA YAŞAMAMIŞTIK ARADAN 1SAAT GEÇTİ +5 GÜN SERVERİN SÜRESİNİ UZATARAK ÇOK YERİNDE BİR JEST YAPTILAR GERÇEKTEN MÜŞTERİYİ ÇÖZMÜŞLER MÜŞTERİNİN DİLİNDEN ÇOK İYİ ANLIYORLAR FİRMA ARAYAN HERKESE HERKESE TAVSİYE EDERİM GÖZLERİNİ KAPASIN ARKASINI DÖNSÜN İÇİ RAHAT OLSUN SERVER ALACAK ARKADAŞLARIN ÇOK MEMNUNUM UMARIM UZUN YILLAR BİRLİKTE ÇALIŞIRIZ SİZİNLE BAŞARILAR ALANSOFT!!

Kendinleriyle dün sunucu siparişi için konuştum ve güzel bir zaman sürecinde sunucumuz teslim edildi. Ancak sitemiz ve panelimiz verilmemişti ki saat 21:30 civarıydı ki bu gayet normal. Ne zaman alacağımızı sorduğumuzda ise yarın en geç 5 diye konuştuk ve anlaştık ama arkadaşlar sağolsunlar gece 01:30 gibi onun teslimini de gerçekleştirdi. İlgi alaka gerçekten güzel istediğiniz zaman ellerinden geldiğince yardımcı oluyorlar. İlerleyen zamanlarda bir sorun yaşamaz isek devam edeceğiz. Kendilerine başarılar diliyoruz ve sunucu almak isteyen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

Gerçekten çok ilgili çalışanları 7/24 destek her konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar güzel açıksız sorunsuz files leri alacak arkadaşlara tavsiye ederim. Teşekkürler alansoft

Öncelikle Tayfun Bey e çok teşkkürler ediyorm.aylardır bilişimcilerle uğraşıyoduk,taaaki size denk gelene kadar.Gönül rahtlığıyla alansoft u tercih edebilirsiniz.karşılıklı konuşma içerisindeyken sw yi aldıktan öncede sonra da abi kardeş gibi bi his veriyosunuz.üstün kalite dev kadro diye buna denir.Başka ne diyebilirimki.İnşAllah başarılarınız devam eder uzun süre beraberiz.

Burdan Tayfun Bey'e Çok Teşekkür Ederim

Firmadan sunucu aldım. Gayet kibar ve uslublular hizmetlerinide çok iyi yapıyorlar.

Teşekkürler

öncelikle hayırlı uğurlu olsun satış öncesi neyseler satış sonrasında'da değişen birşey yok umarım dahada başarılı olurlar iyi satışlar

Tayfun Bey'e teşekkürlerimi iletiyorum yardımları ve kaliteli hizmetleri için.Hayırlı satışlar diliyorum.

Alansoft Kullanıcıyım Yeni Keşif Ettim Ve Çok İyi Bir Destekleri Var 7/24 Kesintisiz Ve Sıkıntısız Olarak Ben Gayet Memnunum Sizin İçinde Şİddetle Öneririm.

Merhabalar Metin2 Server almayı düşünüyoruz uzun süreli nereden iletişim kurabiliriz sizinle acaba telefon numaranız var ise vermenizde sakınca varmıdır ? Arıyıp Ayrıntıları konusmak isterim

Gerçekten çok cana yakın arkadaşlar çalışıyor. Özellikle Tayfun bey saat kac olursa olsun yardım etmekten hiç kacinmiyor. Bugun Yılbaşı 1 paket satın aldim suan saat 00.30 ve serveri elime ulaştırmak için uğraşıyorlar. Hepsinin ellerine sağlık

Satın almadan memnun kaldım, ilgi alaka mükemmel. Tavsiye ederim.

Tayfun Bey'e buradan teşekkürlerimi sunarım. Uzunca sohbet ettik verdiği destekler , sorduğum onca soruya hızlı bir şekilde cevaplar oldukça iyi bir iş sahibi. Server satın alım işini tamamlayıp ödeme bildirimi gönderdiğim anda kısa bir süre içerisinde serverımı kurup teslimatı yaptı. Uzun süre çalışmak dileğiyle

Kendilerinden 8GB'lık sunucu kiralanmıştır kurulum gayet hızlı ve başaları bir şekilde tamamlandı. 2 ay anlaşıldı devamının geleceğini umuyorum. Hayırlı satışlar,güvenilirdir.

Sorunsuz ve sonuna kadar güvendiğim firmaların başında geliyorsunuz. Filesleriniz kaliteli ve sorunsuz. Sizinle iş yapan herkes çok şanslı ve emin ellerde.
Ilgi ve alaka her soruya cevap verme kaliteli server acma herturlu sunucuya gelen guncellemeden yararlanma ve gelısmıs kontrol panellerı ıle son derece ilgi ve alakası yuksek bır bılısım fırmasıdır tavsıye ederım
Hayırlı satışlar .İlk müşteriniz ben olacağım galiba.

files harika gözüküyor mutlaka bende almayı düşünüyorum en kısa zamanda iletişime geçeceğim

İlk müşterileri olmaktan mutluluk duyuyorum Kendileri ödemeyi yaptıktan hemen sonra geciktirmeden sunucumu teslim ettiler. Cana yakın ve saygılı davranışlarıyla şimdilik memnunum.Umarım ileride de sorun yaşamam uzun süre çalışırım.
Başarılarınızın devamını diliyorum. Piyasaya hoşgeldiniz. İyi çalışmalar

Siparişimi verene kadar skypeden sürekli konuştum.Siparişi verdikten sonra 1 saat içinde teslim ettiler.Skypede ki destekleri de hiç bitmedi.Samimi davranışları var.Şimdilik memnunum.Umarım diğer aylarda da aynı şekilde çalışırız.Tekrardan hoşgeldiniz. Nofear2

Merhabalar alansoft firmasına güven konusunda hiç bir şüpheniz olmasın skype adreslerinden verdiği destekleri samimiyetleri yetiyor zaten Ödemeyi yaptık teslimat bekleniyor filesleride çok güzel harika tavsiye edilecek bir bilişim inşallah kısa bi zamanda daha iyi bir kitleye sahip olurlar başarılarının devamını diliyorum...

Ödeme yapıldı. Wslik files bekleniyor.Cuma günü Saat 10.00 için söz verdiler. İletişim çok iyi. İnşallah daha iyi yerlerde görme dileğiyle

Öneririm Arkadaşlar Skype Ekledim İlgi Alaka Çok Güzel İlgileniyorlar Yeni Fileslerinizde Hayırlı Olsun Bu Arada Hayırlı Satışlar Dilerim.

İşinde gayet başarılı birisi güvenebilirsiniz sunucumu hemen kuruluma başlayıp teslim etti

Skype iletişim çok iyi. Teslim süresi muazzam. Teşekkürler Alansoft. Uzun süre çalışmak dileğiyle

Wslik sunucumu teslim almış bulunmaktayım teşekkürler Alansoft başarılarınızın devamını dilerim harika

Hızlı destekleri ile, sorunsuz filesları ve hiç bitmeyen ilgi ve alakaları için çok teşekkürler.

Alansoft - Alanında Tek

Oyun Sunucusu alındı çok başarılı işler başaran bir yapılanma teşekkür ederim

Şu ana kadar çalıştığım firmalar arasında en iyisi diyebilirim, bu adamlar bunu hakediyor yahu! Ödememi yaptım sunucunun teslim edilmesini bekliyorum, özellikle skypetaki arkadaş CANSIN! Bir canlı destek sistemi bu kadar ilgili, bu kadar cana yakın olamaz.

Alansoft süper ilgi, gece saat kaç olursa olsun teslim ediyor. Şaşmayın, korkmayın, geri iade var iade etmeyeceğinize eminim. Teşekkürler alansoft

Tüm anlatılan özellikleri karşılamaktadırlar.Ucuz ve güvenilir anında teslimat eğer alıcaksanız kacırmayın derim.

sunucu ıcın odeme yapıldı teslımatımı beklıyorum gerçekten çok ilgili ve destegini hızlı yapan firma harikasınız sabırsızlanıyorum oyunumu almak için

sorunsuz teslim aldım sunucuyu yazmayı unuttugum ıcın ozur dılerım harıkasınız tek kelimeyle valla

serverimizi teslim aldık hizmet için cok teşekkürler.

Sunucu hizmetimi kendilerinden almış bulunmaktayım. Ödemeyi yaptıktan 15dk sonra sunucuyu teslim aldım, oldukça memnunum. Başarılı ve güvenilir bir firma, tavsiye ederim.

Files ✓
Destek ✓
Memnuniyet ✓

Kaliteli sunucu, kaliteli hizmet. Ben aldım çok memnunum

Alansoft' u gerçekten tercih edebilirsiniz işlerini çok iyi yapıyolar. Oyunumu coktan teslim aldım oyunda kendi tarafımdan hata oluşmuştu sağolsunlar hemen yardım ettiler metin2 ve diğer hizmetlerden yararlanmak isterseniz " Alansoft " iyi tercihtir

Kalite tesadüf değildir. İlgi ve alaka mükemmel muazzam. Filesler desen mükemmel. Diğer bilişimler gibi soruya soruyla karşılık vermiyorlar. Direk çözüm yapıyorlar. Daha yeni başladım sizle çalışmaya ve devamda edeceğim İnşAllah. Başarılar ve bol kazançlar diliyorum hak ediyorsunuz. Saygılarımla.

AlanSoft.Net Teşekkürler kalite performans hizmet budur.. Herkese Öneririm.

En İyisi sizsiniz gercekten %100 Hizmet %100 Hızlı Teslimat ve süper ötesi fileslerinizle En iyisı ALANSOFT. )

10 numara 5 yıldızsınız ilginiz bu şekild devam ettiği sürece sonuna kadar sizinle olacagım files kalitesini hiç söylemiyorum bile

böyle devam edin hep bu yorumları duymaya devam edeceksiniz hocam

Kendilerinden daha sunucu almadım ama her soruma yanıt veriyorlar hiçbir şekilde gecikme olmadı samimi ve sıcak kanlılar gerçekten tavsiye ederim ileride ben de burdan almayı düşünüyorum

filesleri güzel gözüküyor, fiyatlarda uygun,skype'dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz ben bugün satın aldım.tavsiye ederim.

İlgileri olsun konuşma tarzı olsun yardımları olsun çok iyi bir firmayla tanıştım. bugun alışverişimiz oldu arkadaşlarla filesleri güzel fiyatları uygun düşünen arkadaşlar için güzel bir fırsat.

AlanSoft Ekibine çok teşekkür ederim ilgi ve alakaları için ben burdayım ve satış öncesi satış sonrası ilgileri aynı şekildedir ; diğer x firmalar gibi parayı aldım aman banane diyen bir şahıs değildir kendisi böyle insanları bu piyasada tutmakta bizim işimizdir AlanSoft sizinle çalışmak bir gururdur. Teşekkürler tekrar.

sizin gibi firmaya can kurban olsun be iyiki sizinleyim

bizde alansoft ile calısmaktan cok memnun ve mutluyuz

Server açacaklara öneririm çok iyi bir firma kaliteli

Bir adet 6GB Metin2 server sunucusu satınalındı.

AlanSoft bilişim gerek sıcak kanlılığı, gerekse server filesleri olsun gerçekten çok iyi bir bilişim.

Herkese AlanSoft'u tavsiye ederim. Çok anlayışlı ve oldukça iyi ve bilgili bir kadroya sahip.

Bir adet 1GB Metin2 server sunucusu satın alındı.

AlanSoft çok ilgili ve hemen teslim yaptılar. Hiç oyalama ve geciktirme yaşamadık.

Yeni server açacak arkadaşlara AlanSoft'u tavsiye ederim. Çok anlayışlı ve oldukça iyi ve bilgili bir kadroya sahip.

verdiğiniz kaliteli hizmetden dolayı teşekkür ederim 10 dkka içinde işlemimizi yaptık güvenilir ve yardım sever bir bilişim hayırlı satışlar dilerim uzun zamanda sizlerle çalısacam iyiki sizleri tanımısım

Allah razı Olsun Kendilerinden Bugün Veya Yarın Server Alacağız çok ilgililer sorularımızı vs cevapladılar bazı firmalar gibi 2-3 soru sorunca hemen terslemiyorlar insanı işte bu yüzden alansoftu tercih ettik Bol kazançlar Alansoft

Az önce Server siparişi verdim. Ve yaklaşık 15 Dakika içinde teslim aldım. Bu kadar hızlı ve güzel bir teslimat yok. Üstüne üstlük ek bir kaç daha işlem yaptırdım ücret talep etmediler. Çok içten ve güzel bir firma. Alacak kişiler direk alsın. Tebrik ederim böyle firmaları görmek gerçekten çok ama çok güzel. Oyuncularımı ve kendimi güvende hissediyorum. Çok ama çok sağolun

Hocam yeni çiftler gibi birbirinize övgüler yağdırıyorsunuz Ama işinizin ehlisiniz ne zaman skypeyi açsam aktifler ne zaman bişey sormak istesem sıkılmadan samimiyetle cevaplıyorlar. Şuan biraz maddi sıkıntım olduğundan alamadım serveri ama 1-2 Eylül arasında kesin almış olacağım. Hiçbir sıkıntı yaşayan , şikayet konusu açan bile yok helal olsun hayırlı satışlar. Böyle devam ğŸâ€ËÅ“

Başarılarınızın Devamını Dilerim İlgili Ve Alaka Konusma Hitap Tarzlarınızın Devamını Dilerim İyi Çalısmalar

Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz tam 38 dakikada teslim aldım serverimi Teşekkürler

Ödeme 17:30 da yapıldı hemen onaylandı büyük heyecan ile bekliyorum hadi bakalım.Herkese öneririm ilgi alakaları yeter

edit: 20 dk da sunucum teslim edildi teşekkürler

Teslimatı bekliyorum. Çok başarılı buldum . Tavsiye ederim

AlanSoft Bence 1 numara Hemen cevap vermeleri ve ilgilenmeleri hoşuma gitti an itibarıyla bende almış bulunmaktayım Sizlerede tavsiye ederim.

Gerçekten çok sağlam bir bilişim müşteri ile çok ilgileniyorlar alansoft'dan aldım hiç pişman değilim

öncelikle hayırlı satışlar kendilerinden 1 adet vds sunucu aldım hızlı teslimat yapıyorlar ve destek konusunda süperler tavsiye ederim <3

Arkadaşlar gözünüz kapalı alışveriş yapabileceğiniz bir bilişim. Ticketlere en geç 30 dk içinde cevap veriyolarlar. Fileslerinde ufak tefek düzeltmeler yaparsanız kullanabilirsiniz

Hızlı Teslimat Müşteri İlgisi Tavsiyedir

ürün alındı teslimat hızlı ne sordum ise bıkmadan cevapladılar. Ama biraz daha geliştirmeleri gerek ki buda yavaş yavaş olacak bir şey beğendim.

kendilerinden sunucu almış bulunmaktayım şuan saat tam 00:44 serverimi gece gece hemen teslim ettiler. kendilerine teşekkür ederim. gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. sizle ilgilenmek için can atan bir ekip var.

20 Dakıkada teslım gecenın 4:30 gu Fılesını çok ama çok beğendım önüme bir çok seçenek sundular ama sorunsuz olması cıdden benı aldıktan sonrada buyuk derece mutluluga ugrattı. Gerek Oyundakı okey kart sıstemı gerek balık eventı sıstemı gerek oto eventler gerekse ust sol tarafta hp sp gosterım daha bırcok özellık dıger bılısımlere bence kat kat üstünlük saglamıs durumda ıyı kı varsın alansoft ıyı kı almısım sızden sunucu

serverimi 08.08.2016 tarihinde aldım.

ilk izlenimlerim şunlardır:
server fileste ufak tefek sorunlar var ama kendileriyle iletişime geçince yardım ediyorlar.
açıkçası ilk defa sunucu aldım.
bilmediğim ne varsa sorup duruyorum ne bir kabalık nede bir sitem var.
ellerinden geldiğince hızlı cevap yazıyorlar ve ilgililer.
teşekkürler alansoft.

00.50 de odeme onaylandı cok ıyı destekleri var cok ıyı konusuyorlar herkeze tavsiye ederim hayırlı satışlar

Arkadaşlar gözünüz kapalı alabilirsiniz filesteki ufak tefek sorunları çözdükten sonra sıkıntısız şekilde serveri açabilirsiniz

tereddüt etmeden alabileceğiniz firmalar arasında yer alıyor herkese tavsiye ederim

hayırlı satışlar dilerim.
gönül rahatlığıyla kuşkusuz alış veriş yapabileceğiniz profesyonel bir firmadır.

şunu demek istiyorum kendilerinden 3 aylık vds sunucu 1 adet metin2 sunucu ve cumartesi günüde Ts3 sunucu alcam 7/24 destek ve ilgililer öneriyorum herkeze

@Alansoft Ailesine Burdan Teşekkür Ederim verdikleri Hizmet ve Destekten Dolayı Başarılar Hayırlı Satışlar

Kesinlikle güvenilir, çok hızlı ve çok ilgililer kesinlikle tavsiye ediyorum.

Çoğu firmayla çalıştım, çoğu firmada teknik destek verdim. Ama Alansoft alanında en profesyonel ekiple çalışıyor. Cidden çok iyiler, başarılarınızın devamını dilerim.

Firma Bilgileri

Web: www.alansoft.net
Mail: info@alansoft.net
Destek Hattı: 0850 346 57 20
Vergi Levhası Bilgileri : Muhittin Bozkurt
Vergi Numarası : 1850010296
Vergi Dairesi ( Varsa ): Güzelhisar

cado4343

Level 9
Üye
Hayırlı olsun tayfun abicim.

Alansoft ekibi gerçekten çok kaliteli,dürüst alanında uzman kişiler tarafından yönetilmektedir.
Metin2 Satişlarina başlayalı 8 ay olmuştur ve bu 8 ay süre içerisinde gerçekten Metin2 Sektörünün Lideri olmuştur.
Gözünüz kapalı,gönlünüz rahat bir şekilde metin2 server alabilirsiniz.
Tamamen profesyonel hizmet.

Hayırlı Satişlar Abicim.

FeDeRaL

Level 72
Site Yetkilisi
Admin
Web sitesi
www.pvpsemti.com
Rank Almadan Satış Yasak Bildirildi.
FeDeRaL @FeDeRaL
Rank almadan satış yapılmaktadır. Rank alarak satış yapan firmalar konu eki kullanma gibi bazı avantajlardan faydalanmaktadır.

Ranksız sunucu satışı ve firma reklamı yapmak yasaktır.

Öncelikle Rank başvurunuzu yapın. Onaylandıktan sonra, forum kuralları çerçevesinde satış yapabilirsiniz.

Bildirildi. FeDeRaL @FeDeRaL ;

Ranksız sunucu satışı ve firma reklamı yapmak yasaktır.

Öncelikle Rank başvurunuzu yapın. Onaylandıktan sonra, forum kuralları çerçevesinde satış yapabilirsiniz.

Bildirildi. FeDeRaL @FeDeRaL ;